Alapítványunk adószáma
Elektronikus napló

A képre kattintva beléphet az elektronikus naplóba!
Névnap
Ma 2018. december 18., kedd, Auguszta napja van. Holnap Viola napja lesz.
Inárcsi tehetségek felfedezése

A logóra kattintva elolvashatja beszámolónkat.
Határtalanul

A logóra kattintva elolvashatja beszámolónkat a 2018. évi kirándulásról.
Tanórán kivüli munka
Ki olvas minket?
Oldalainkat 31 vendég böngészi
Eredmények

Eredmények

Bendegúz Akadémia Tudásbajnoksága országos döntő

XIV. hely:

Tóth Bernadett 8.b

 

„Lilavegyész” Bajnokság kémia verseny országos döntő

XII. hely:

Demeter Lili 7.b

XIV. hely:

Szabó Szonja 8.b

 

 

Örkény – Karéj Fesztivál

Vers és próza:

I. hely:

Tóth Vince 4.b

II. hely:

Nyerges Alexandra 7.a

III. hely:

Török Norina 7.b

IV. hely:

Szigyártó Viktor Botond 3.a

Talapka Vivien 7.a

 

Népdal:

Felsős énekkar

III. hely:

Mandovics Virág 5.a

Horváth Alexandra 5.a

Páhi Nikolett 5.a

Farkas Beatrix 6.a

Jordán Emese 5.b

Krizsán Bernadett 5.b

Pelikán Panna 5.b

Kaproncai Regina 5.b

Papp Éva 7.a

Sponga Antónia 7.a


Néptánc:

II. hely:

Lakatos Lola 1.b

Debreceni Dóra 2.a

Prigyeni Kristóf 2.a

Krizsán Laura 2.b

Katona Ibolya Rozália 4.a

Kovács Gábor Tibor 4.a

Pankovics Luca Anna 4.a

Nagy Ágnes Napsugár 4.a

Valkó Kitti 4.a

Horváth Izabella 4.b

Hunyadi Gergő 4.b

Szabó Laura 4.b

Horváth Alexandra 5.a

Szilágyi Tamás 5.b

Kaproncai Regina 5.b

Krizsán Bernadett 5.b

Miterli Mária 5.b

Farkas Beatrix 6.a

Szilágyi Péter 6.b

 

IV. hely:

Horváth Alexandra 5.a

Szilágyi Tamás 5.b

Kaproncai Regina 5.b

Krizsán Bernadett 5.b

Miterli Mária 5.b

Farkas Beatrix 6.a

Szilágyi Péter 6.b

 

Szólánc Anyanyelvi verseny megyei forduló

III. hely:         Kovács Gábor 4.a

IV. hely:         Majoros Zsófia 3.a

VII. hely:        Bukovszki Lilla 4.a

IX. hely:         Serfel-Matazsdi Áron 3.a

 

 

Bendegúz Akadémia Tudásbajnokság

Anyanyelv:

VII. hely:        Balogh Balázs 5.a

VIII. hely:       Jordán Emese 5.b

XI. hely:         Szilágyi Péter 6.b

 

Irodalom:

VII. hely:        Horváth Alexandra 5.a

 

Történelem:

IX. hely:         Hornyák Lilla 6.b

 

Természetismeret:

III. hely:         Magyar Zsófia 6.a

XI. hely:         Forgács Szonja 6.a

XII. hely:        Szigyártó Zsolt Kristóf 6.b

XIII. hely:       Hornyák Lilla 6.b

XV. hely:         Szilágyi Péter 6.b

 

Biológia:

II. hely:          Tóth Bernadett 7.b

IV. hely:          Demeter Lili 7.b

VI. hely:         Szabó Szonja 8.b

VII. hely:        Salat Krisztina 7.b

IX. hely:         Takács Emma 7.b

XIV. hely:        Török Norina 7.b

 

Angol nyelv (kezdő):

II. hely:           Demeter Lili 7.b

 
További cikkeink...