Alapítványunk adószáma
Elektronikus napló

A képre kattintva beléphet az elektronikus naplóba!
Névnap
Ma 2019. augusztus 18., vasárnap, Ilona napja van. Holnap Huba napja lesz.
Inárcsi tehetségek felfedezése

A logóra kattintva elolvashatja beszámolónkat.
Határtalanul

A logóra kattintva elolvashatja beszámolónkat a 2019. évi kirándulásról.
Tanórán kivüli munka
Ki olvas minket?
Oldalainkat 44 vendég böngészi
Eredmények

Eredmények

Hernádon megrendezett körzeti sportvetélkedő

II. hely:

Krenkó Zoltán 1.a

Skordai Gabriella 1.b

Nyika Csongor 2.a

Krizsán Laura 2.b

Vincze-Tóth Réka 3.a

Isztolyka Bence 3.b

Hover Lara 3.b

Demeter Balázs 4.a

Vibling Keve 4.a

Kári Jázmin 4.b

 

 

 

Bendegúz Akadémia Tudásbajnoksága országos döntő

XIV. hely:

Tóth Bernadett 8.b

 

„Lilavegyész” Bajnokság kémia verseny országos döntő

XII. hely:

Demeter Lili 7.b

XIV. hely:

Szabó Szonja 8.b

 

 

Örkény – Karéj Fesztivál

Vers és próza:

I. hely:

Tóth Vince 4.b

II. hely:

Nyerges Alexandra 7.a

III. hely:

Török Norina 7.b

IV. hely:

Szigyártó Viktor Botond 3.a

Talapka Vivien 7.a

 

Népdal:

Felsős énekkar

III. hely:

Mandovics Virág 5.a

Horváth Alexandra 5.a

Páhi Nikolett 5.a

Farkas Beatrix 6.a

Jordán Emese 5.b

Krizsán Bernadett 5.b

Pelikán Panna 5.b

Kaproncai Regina 5.b

Papp Éva 7.a

Sponga Antónia 7.a


Néptánc:

II. hely:

Lakatos Lola 1.b

Debreceni Dóra 2.a

Prigyeni Kristóf 2.a

Krizsán Laura 2.b

Katona Ibolya Rozália 4.a

Kovács Gábor Tibor 4.a

Pankovics Luca Anna 4.a

Nagy Ágnes Napsugár 4.a

Valkó Kitti 4.a

Horváth Izabella 4.b

Hunyadi Gergő 4.b

Szabó Laura 4.b

Horváth Alexandra 5.a

Szilágyi Tamás 5.b

Kaproncai Regina 5.b

Krizsán Bernadett 5.b

Miterli Mária 5.b

Farkas Beatrix 6.a

Szilágyi Péter 6.b

 

IV. hely:

Horváth Alexandra 5.a

Szilágyi Tamás 5.b

Kaproncai Regina 5.b

Krizsán Bernadett 5.b

Miterli Mária 5.b

Farkas Beatrix 6.a

Szilágyi Péter 6.b

 

Szólánc Anyanyelvi verseny megyei forduló

III. hely:         Kovács Gábor 4.a

IV. hely:         Majoros Zsófia 3.a

VII. hely:        Bukovszki Lilla 4.a

IX. hely:         Serfel-Matazsdi Áron 3.a

 

 
További cikkeink...