Alapítványunk adószáma
Elektronikus napló

A képre kattintva beléphet az elektronikus naplóba!
Névnap
Ma 2019. május 27., hétfő, Hella napja van. Holnap Emil és Csanád napja lesz.
Inárcsi tehetségek felfedezése

A logóra kattintva elolvashatja beszámolónkat.
Határtalanul

A logóra kattintva elolvashatja beszámolónkat a 2018. évi kirándulásról.
Tanórán kivüli munka
Ki olvas minket?
Oldalainkat 37 vendég böngészi
Hírek / Karácsony csomagosztás a Kelet-Európa Missziónál

Karácsony csomagosztás a Kelet-Európa Missziónál

Fekete Imre, a Kelet-Európa Misszió vezetője tájékoztatott arról, hova kerültek azok a karácsonyi cipődoboz ajándékcsomagok, melyeket iskolánk tanulói, szüleik és más támogatóink készítettek. Az alábbiakban olvashatják a köszönőlevelet:

" Csomagosztás a halmi árvaházban

December elején a kárpátaljai Nevetlenfaluban élő Bodnár Jolanda és egy ott szolgáló amerikai misszionárius, Emma együtt meglátogatták a Halmiban lévő árvaházat. Jolandát, aki a nevetlenfalui általános iskolában dolgozik, régóta ismeri missziónk, az iskolát is számos alkalommal támogattuk már mind segélyekkel, mind rendezvényekkel. Jolanda évek óta látogatja a halmi árvaházat, és arra gondolt, hogy karácsony alkalmából meglepné az ottani gyermekeket. Ezután hívott fel bennünket, és kért tőlünk segítséget, így átadtuk számára az Inárcsi Általános Iskola tanulóitól kapott szép cipősdobozos csomagokat.Még éppen karácsony előtt, december 23-án sikerült a karácsonyi ünnepséget megtartani az árvaházban, ahol a gyerekek boldogan vették át az ajándékokat. Az ünnepség során egy szerény műsor keretében énekek, versek hangzottak el, a gyerekek pedig Jolanda elmondása szerint boldogok voltak az áradó szeretettől, és megérezték azt, hogy vannak még olyanok, akik számára fontosak. „Ahogy ott álltam és könnyes szemmel figyeltem őket, egy igevers jutott eszembe a Bibliából: >Mert született nektek ma a Megtartó, ki az Úr Krisztus, a Dávid városában<” – mondta Jolanda azt is hozzátéve, hogy személyesen is nagyon hálás az inárcsi iskolának és az oda járó gyerekeknek, akik az ajándékcsomagokkal lehetővé tették a karácsony igazi megünneplését. "

Ezúton iskolánk nevelői nevében én is köszönöm a felajánlott ajándékokat!

Urbánné Kovács Eszter