Tisztelt Szülők!

Elkészültek az október havi étkezési díj számlái.

Utalni az előre kiállított számla alapján kell.

Közlemény: gyermek neve, számla sorszáma (KS-…)

A számlán szereplő pontos összeget utalják át (ne kerekítsenek).

Személyes befizetésre sajnos nincs lehetőség.

Aki nem tudja megoldani az átutalást, kérem jelentkezzen az alábbi elérhetőségek valamelyikén:

Telefon: 06-29/370-039

Szebenyi Mária

iskolatitkár

Tisztelt Szülők!

Azt kérjük Önöktől, hogy gyermekük/gyermekeik étkezési díjának befizetését átutalással teljesítsék.

A számlákkal kapcsolatban kérem írjanak nekem a Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. e-mail címre.

Utalni az előre kiállított számla alapján kell. Kérem, hogy a közlemény rovatba írják be a gyermek nevét valamint az általam kiadott számla sorszámát (KS-….). A számlán szereplő pontos összeget utalják át (ne kerekítsenek).

Személyes befizetésre sajnos nincs lehetőség.

Telefon: 06-29/370-039

Szebenyi Mária