2020-2021

Igénybe vehető kedvezmények:

- 50%-os étkezési térítési díjkedvezményt kapnak

- a 3 vagy több gyermekes családban élők,

- a tartósan beteg vagy fogyatékos gyermekek.

- 100%-os étkezési térítési díjkedvezményt kapnak

- a rendszeres gyermekvédelmi kedvezményben részesülő 1-8 osztályos tanulók.

- nevelésbe vett gyermekek

A kedvezmények igénybevételéhez szükséges, hogy a szülő jelezze jogosultságát és erről egy formanyomtatvány kitöltésével nyilatkozzon.

Befizetés:

- Személyesen: a Tolnay úti épület gazdasági irodájában az előre kijelölt napokon.

- Átutalással: az előre kiállított számla alapján (a számlán minden adat megtalálható az utaláshoz)

!!! A közlemény rovatba kérjük írja be a gyermek nevét és osztályát, valamint a számlán található sorszámot (KS-….) !!!

Aki az átutalás mellett dönt, kérem érdeklődjön a Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. e-mail címen.

A befizetés az aktuális hónapra vonatkozik, amennyiben hiányzik a tanuló az iskolából vagy lemondás történik az az összeg a következő havi étkezési díjból kerül levonásra.

A befizetés elmaradását az ügyintéző a hónap végén jelenti az Önkormányzatnak, ahol gondoskodnak az elmaradt díjak beszedéséről.

A térítési díjat az Önkormányzat képviselő-testülete állapítja meg.

Az étkezés módosítása, lemondása:

Az étkezés módosítására minden hónap végén van lehetőség, a módosítást a következő hónap elejétől vesszük figyelembe.

A lemondás történhet szóban (telefonon vagy személyesen) illetve írásban. Az igényelt étkezést véglegesen csak írásban lehet lemondani.

Szebenyi Mária