Alapítványunk adószáma
Névnap
Ma 2018. április 23., hétfő, Béla napja van. Holnap György napja lesz.
Határtalanul

A logóra kattintva elolvashatja beszámolónkat a 2017. évi kirándulásról.
Inárcsi tehetségek felfedezése

A logóra kattintva elolvashatja beszámolónkat.
Tanórán kivüli munka
Ki olvas minket?
Oldalainkat 41 vendég böngészi

Képzőművészeti eredmények

Magyar Zsófia 7.a osztályos tanuló „Büszkeségünk a gyönyörű Dunakanyar” című rajzával a Külgazdasági és Külügyminisztérium által meghirdetett „Neked mit jelent a Duna? – Oszd meg Dunával kapcsolatos élményedet, gondolatodat!” című kreatív rajzpályázaton a négytagú zsűri döntése alapján 11-14 éves korcsoportban III. helyezést ért el.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Eredmények a Szivárvány Alkotóműhelyből:

Probojcsevity Lilla Probojcsevity Lilla 4.a osztályos tanuló a szakmai zsűri döntése alapján korcsoportjában 3.díjat nyert az EZ Parkolóház által meghirdetett „Varázslatos parkolóház” országos rajzversenyen.

 

 

Garajszki TímeaGarajszki Tímea 4.a osztályos tanuló rajzát az UNICEF Magyarország által meghirdetett országos rajzpályázaton a szakmai zsűri a legjobbak közé sorolta. Timi alkotása megtekinthető a Néprajzi Múzeumban megrendezett kiállításon.

 

A Radnóti Szavalóverseny díjazottjai

1-2. évfolyam:

I. helyezett: Lakatos Lola

Rasztik Panna

II. helyezett: Kálmán Fruzsina

Lukasik Dorka

III. helyezett: Tándor Petra

Krizsán Viktor

Turcsán János

Dicséret: Tóth Izabella

Kész Fruzsina

Cziegler Ivett

Demeter Dóra

Pénzes Hanna

3-4. évfolyam:

I. helyezett: Szecskár Linda


Kurta Lilien

II. helyezett: Lakos Martin

Szigyártó Viktor Botond

III. helyezett: Balogh Bertalan

Tóth Patrik

Dicséret: Kecskés Tamara

Svorcz Álmos

5-6. évfolyam:

I. helyezett: Horváth Alexandra

Vinkovics Áron

II. helyezett: Ács Kristóf

Balogh Balázs

Horváth Izabella

III. helyezett: Pelikán Panna

Dicséret: Béki Gábor

Bukovszki Lilla

Szabó Nóra

7-8. évfolyam:

I. helyezett: Török Norina

II. helyezett: Talapka Vivien

III. helyezett: Takács Emma

Dicséret: Barta Renáta

Demeter Lili

 

A megyei „Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny” helyezettjei:

XI. helyezés:

4.b: Isztolyka Bence Áron

Lakos Martin

Svorcz Álmos

Ulicska Ferenc Milán

 

XV. helyezés:

3.a: Balogh Bertalan

Debreceni Dóra

Presinszki Petra

Táder Sára

 

III. helyezés:

8. a-b: Demeter Lili

Gondás Jázmin

Salat Krisztina

Takács Emma

III. helyezés:

5.b: Janicsák Emese

Salat Anna Zsófia

Tóth Emese

Tóth Vince

 

XIV. helyezés:

8. a-b: Nyerges Alexandra

Sárai Bianka

Szmetana Tamara

Talapka Vivien

 

XV. helyezés:

7.b: Barta Renáta

Hornyák Lilla

Szigyártó Zsolt Kristóf

Szondi Enikő

 

Cipős doboz ajándékgyűjtési akció

Az idei évben is megszervezésre kerül a „cipős doboz ajándékgyűjtési akció”! Az ajándékdobozokat a Kelet Európa Misszió segítségével fogjuk eljuttatni a rászoruló gyermekeknek.

Az elkészült ajándékokat mind a felső, mind az alsó tagozaton le lehet adni, egészen december 11-ig.

Fontos, hogy a szépen becsomagolt dobozra írjuk rá, hány éves fiúnak/lánynak szánjuk az ajándékot. A dobozokba mindenféle apró ajándékot betehetünk: játékokat (pl. labda, baba, kisautó), iskolai eszközöket (toll, ceruza, notesz), higiéniai eszközöket (szappan, fésű, fogkrém), egyebeket (édesség, kesztyű, könyv, színező).

Minden ajándékozónak előre is köszönjük a felajánlást!

Urbánné Kovács Eszter

 

Köszönet!

Minden érintett szülőnek, hozzátartozónak, inárcsi lakosnak köszönjük, hogy a leadott papírral támogatta iskolánkat!

Idén 3 és fél konténernyi papírt sikerült gyűjtenünk!

Iskolavezetés