2021. november 4-ére és 5-ére iskolánk alsó tagozatának vonatkozásában a hasmenéses - hányásos járvány következtében rendkívüli szünetet rendelek el, amelyről hozott határozatomat mellékelten megküldöm.

Ezúton is szeretném megköszönni minden érintett szülő segítségét, a gyors reagálást, hiszen alsó tagozatos tanulóink többségének felügyeletét meg tudták oldani, gyermeküket haza tudták vinni, illetve el sem hozták a mai napon.

A felső tagozaton az a tanulónk hiányozhat az iskola által igazoltan, akinek alsó tagozatos testvére van, és a hiányzás okát jelzi az osztályfőnöknél.

Reményeink szerint minden érintett felnőtt és gyermek meggyógyul a következő napokban, és november 8-án, hétfő reggel újból teljes erővel végezhetjük mindennapi teendőinket.

Üdvözlettel:

Urbánné Kovács Eszter

intézményvezető