Tisztelt Szülők!

Először köszönetet szeretnék mondani Önöknek, különösen az alsó tagozatos tanulók szüleinek! Ugyanis november 2-ától, hétfőtől kötelező az alsósaink számára is a maszkviselés, és büszkén mondhatom, hogy csupán az első két napon kellett felhívni egy-két szülő figyelmét arra, hogy gyermeke számára küldjön maszkot. Tanulóink többsége minden felszólítás nélkül hordja a maszkot a közösségi terekben!

Azt is köszönjük, hogy Önök felelős szülőkként nem engedik betegen gyerekeiket az iskolába, ezzel is vigyázva másokra, egymásra! Eddig még egy alkalommal sem kellett lázas tanulót hazaküldenünk reggelenként. Érdekes módon azt tapasztaljuk, hogy - az előző tanévek hasonló időszakához képest - tanulóink közül alig hiányoznak néhányan, vélhetően a fokozott elővigyázatosságnak, fertőtlenítéseknek köszönhetően is kevesebben betegednek meg felsőlégúti betegségekben.

 Gondolom, hogy Önök is igénylik a járványügyi helyzettel kapcsolatos intézményi információkat. Örömmel számolhatok be róla, hogy iskolánkban jelenleg nincsenek COVID vírussal fertőzött dolgozók és tanulók. Olyan tanulónk van, akinek családtagja hatósági házi karanténban vagy járványügyi megfigyelés alatt van, ezért a többiek védelmében otthon tartja gyermekét is. Minden érintettnek köszönet az intézményi protokoll betartásáért, az elővigyázatosságért, a felelős magatartásért! Reményeink szerint így lesz ez a téli szünetig, a következő hat hétben is, és nem rendelik el iskolánkban a digitális oktatást vagy a rendkívüli szünetet.

 A járvány miatt nem tudjuk megtartani a személyes jelenlétet igénylő fogadóórákat és szülői értekezleteket, ezért az alábbiakban közzé tesszük, pedagógusainkat mely időszakban érhetik el telefonon, ha gyermekeikkel kapcsolatban kérdéseik lennének.

 Fogadóórák az alsó tagozaton a 06-29-370-010 vagy a 06-30-793-7284-es telefonszámokon:

 

A pedagógus neve

Munkakör

Elérhetősége

Urbánné Kovács Eszter

intézményvezető, of. 1.b

kedd 5. óra

Vig Réka

igazgatóhelyettes, of. 3.b

szerda 3. óra

Paulik Adrienn

tanító, of. 1.a

szerda 5. óra

Forczek Judit

tanító, of. 2.a

csütörtök 2. óra

Nagyné Gál Hajnalka

tanító, of. 2.b

csütörtök 2. óra

Sápiné Szedlacsek Teréz

tanító, of. 3.a

csütörtök 3. óra

Tarsoly Zsófia

tanító, of. 4.a

kedd 2. óra

Puskás Ilona

tanító, of. 4.b

péntek 3. óra

Gogolák Éva

etika, életvitel és gyakorlat

csütörtök 4. óra

Óvári Fruzsina Dzsenifer

testnevelő

hétfő 3. óra

 

 Fogadóórák a felső tagozaton a 06-29-370-039-es telefonszámon:

 

A pedagógus neve

Munkakör, tanított tantárgyak

Elérhetősége

Urbánné Kovács Eszter

intézményvezető

hétfő 7. óra

Nyitrai Attila

igazgatóhelyettes, of. 7.b, fizika, technika

kedd 1. óra

Kiss László

of. 5.a, informatika-matematika-testnevelés

szerda 2. óra

Ragályi Katalin

of. 5.b, testnevelés

hétfő 4. óra

Szabóné Orodán Julianna

of. 6.a, természetismeret, biológia

szerda 4. óra

Volfné Németh Noémi

of. 6.b, matematika

hétfő 2. óra

Nyitrainé Greman Rózsa

of. 7.a, német, magyar

csütörtök 2. óra

Nagyszűcs Beatrix Irén

of. 8.a, földrajz, rajz

kedd 3. óra

Szeleczkiné Molnár Georgina

of. 8.b, történelem, angol

péntek 1. óra

Blahó Rózsa

angol, etika

hétfő 2. óra

Nemes Gyöngyi

magyar

kedd 3. óra

Urbán Anna

angol

kedd 4. óra

dr. Gál Imre László

kémia

csütörtök 3. óra

Juhászné Harsányi Mária

ének-zene

csütörtök 2. óra

 

Csengetési rend:

1. óra

  800-   845

2. óra

  855-   940

3. óra

  955- 1040

4. óra

1055- 1140

5. óra

1155- 1235

6. óra

1250- 1330

7. óra

1400- 1445

 

Változás!

 Továbbá ezúton jelzem, hogy mivel a tanév során már elmaradt – a szeptember 18-ára és november 16-ára – két tervezett tanítás nélküli munkanapunk, azokat jelenlegi terveink szerint 2021. április 7-ére és 8-ára tesszük át, ezzel megtoldva a 6 napos, nem túl hosszú tavaszi szünetet. (Ha a járványhelyzet miatt nem tudjuk megtartani a februári farsangi rendezvényünket, akkor elmarad az azt követő, február 8-ára tervezett tanítás nélküli munkanap (pihenőnap) is. Azt április 9-ére tennénk át, és akkor 11 napos szünetünk lehetne tavasszal is).

A fentiek tekintetében a változtatás jogát továbbra is fenntartjuk!

Urbánné Kovács Eszter

intézményvezető