Fogalmak:

Igénybe vehető kedvezmények:

- 50%-os étkezési térítési díjkedvezményt kapnak

- a 3 vagy több gyermekes családban élők,

- a tartósan beteg vagy fogyatékos gyermekek.

- 100%-os étkezési térítési díjkedvezményt kapnak

- a rendszeres gyermekvédelmi kedvezményben részesülő 1-8 osztályos tanulók.

- nevelésbe vett gyermekek

A kedvezmények igénybevételéhez szükséges, hogy a szülő jelezze jogosultságát és erről egy formanyomtatvány kitöltésével nyilatkozzon.

Befizetés:

Átutalással az előre kiállított számla alapján (a számlán minden adat megtalálható az utaláshoz).

• A közlemény rovatba kérjük írja be a gyermek nevét valamint a számla sorszámának *2021/…* részét.

Személyes befizetésre az iskolában nincs lehetőség. Aki nem tud átutalással fizetni a Takarékbankban be tudja fizetni az Önkormányzat számlájára az étkezési díjat. Ez is előre kiállított számla alapján történik és itt is a közleményben kérjük feltüntetni a gyermek nevét és a számla sorszámának *2021/…* részét.

Ha az „Adategyeztetés” nyomtatványon megadja az e-mail címét, akkor minden hónapban megkapja e-mailben a számlát, amint elkészült. Amennyiben nem ad meg e-mail címet az alábbi elérhetőségek valamelyikén tud érdeklődni az étkezési számla felől minden hónap 15-e után:

Szebenyi Mária iskolatitkár,

A számlán szereplő összeg az aktuális hónapra vonatkozik, amennyiben hiányzik a tanuló az iskolából vagy lemondás történik az az összeg a következő havi étkezési díjból kerül levonásra.

Az étkezés módosítása, lemondása:

Az étkezés módosítására minden hónap végén van lehetőség, a módosítást a következő hónap elejétől vesszük figyelembe.

A lemondás történhet szóban (telefonon vagy személyesen) illetve írásban. Az igényelt étkezést véglegesen csak írásban lehet lemondani.

Szebenyi Mária